MISCELLANEOUS / Rugs / Ghom 4696005
nr 469 6005
Ghom
Lenght: ()
Tidigt 1900-tal, 212x305, jämnt ställvis ngt hårdare slitage, even partly heavier wear
25000
SEK 20000
Monday May 28 2007
at 16:00:00
28/5 13:25:58
May 28
TEMA Orientaliska mattor 5
Har du en eller flera äldre el
Read more about TEMA Orientaliska mattor 5